ENDÜSTRİYEL HALI OVERLOK MAKİNELERİENDÜSTRİYEL HALI SAÇAK BİRLEŞTİRME MAKİNELERİSEYYAR OVERLOK MAKİNESİENDÜSTRİYEL HALI SAÇAK (PÜSKÜL) MAKİNELERİBANYO HALISI VE HALIFLEKS OVERLOK MAKİNESİBATTANİYE VE KUMAŞ DİKİM MAKİNELERİHALI KENAR YAPIŞTIRMA MAKİNELERİHALI KENAR YAPIŞTIRMA GRANÜLÜPORTATİF ÇUVAL AĞZI DİKİM MAKİNELERİHALI OYMA MAKİNESİKESİM MAKİNELERİDİĞER ÜRÜNLER

MELTON HALI KENAR YAPIŞTIRMA MAKİNESİ C-08

*YAPIŞTIRICI UYGULAYICI TEKNİKLERİ

Bütün uygulama noktalarının basit ve yönetilebilir programlanması, 3 dereceye kadar alan sıcaklık kontrol sistemi,haftalık program uygulaması için günlük başlangıç ve bitiş zamanı ayarlayıcısı, sürekli ekranda görünen ısı kontrol göstergesi, otomatik dış bağlantı ünitesi, komple güvenlik sistem.

 

*ELEKTRONİK KONTROL

200 ST serilerinin genel ve özel programlaması basit ve rahat kullanıma sahiptir. Teknolojik bu makine en kaliteli yedek parça, elektronik kart ve yüksek performansa sahiptir.

 

*ISI KONTROL

Hızlı birleştirme sistemi esnasında minimum elektronik tüketime sahiptir. Büyük yoğunluktaki HOLTMELT yüklemesi kolayca yapılır.

 

*POMPA ÖZELLİKLERİ

Pompa sistemi sürekli basınç yapan iyi dizayn edilmiş PNEUMATIC sistemine sahiptir. Hava basınç mekanizmasının yapısı güçlü ve düzenli olarak dizayn edilmiştir. Yüksek güce sahip olan piston ilacın sürekli akışkanlığını sağlar.

 

*KULLANIM GÜVENLİĞİ

Sürekli çalışan monitörde parçaların ısı görüntüsü gözlemlenir. İlacın ısısı kullanılabilir seviyeye ulaştığı zaman makine hazır konuma geldiğini sinyalle belirtir. Filtre sistemi plakanın üzerine kirin birikmesini engelleyerek makinenin çalışmayı sürdürmesini sağlar. İlk aşamada kirler pompanın giriş noktasındaki filtreden, sonra çıkış noktasındaki filtreden son aşamada ise hortum ile tabanca arasındaki filtreden süzülür ve bu şekilde makinenin düzenli ve sürekli çalışmasını sağlar.