Günay Makina

Yarım Asırlık Tecrübe...

İlk temelleri 1945 yılında Hacı Asaf Günay (makineci Asaf lakaplı makine zanaatkarı) tarafından atılan Günay Makine, 1967 yılı ve sonrasında 2. ve 3. kuşakların yönetimi devralması ile küçük bir atölyeden kurumsal bir şirkete dönüştürülmüş ve bugün sektörün önde gelen firmalarından birisi haline gelmiştir. Taiwan üretimi Halı Overlok Makineleri (Daimoku-Emery), Almanya üretimi Janser Seyyar Overlok Makinesi, İspanya üretimi Melton Halı Kenarı Yapıştırma Makinesi ve Sempacol Halı Kenar Yapıştırma Granülü markalarının tek Türkiye DİSTRİBÜTÖRÜ olan firmamız; genç ve dinamik yapısı, profesyonel ekibi, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile geleceğe daima büyük hedeflerle bakmaya devam edecektir.

Misyonumuz:
Makine konusundaki tecrübemizi çağın getirileri ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini devam ettirmek, potansiyelimizi her geçen gün geliştirerek, ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden kendi sektörümüzde uluslararası marka olmaktır.

Hedefimiz:
Oluşturmuş olduğumuz stratejiler ile daha fazla pazarlara ulaşabilmek, geniş ürün yelpazemiz ile müşterilemize seçenekler sunmak, satış sonrası hizmet kalitemiz ile de kusursuzluk anlayışını yerine getirmektir .